OM4 fiber / glasvezel - 2.8mm - LC/LC - Roze

LC-LC-OM4-10
Kies de gewenste lengte
€ 15,99Incl. BTW
  Uit voorraad leverbaar
Aantal

  Op werkdagen vóór 17:00 besteld, volgende dag bezorgd

Waarom kiezen voor Goedekabels.nl?
  Je mag binnen 30 dagen retourneren
  Gratis verzending vanaf € 30,- (anders € 3,95)
  We hebben alleen écht goede kabels
  Betaal veilig vooraf of achteraf
Waarom Goedekabels.nl?
  30 dagen bedenktijd
  Gratis verzending vanaf € 30,-
  Alleen écht goede kabels
  Betaal veilig vooraf of achteraf
Waarom kiezen voor Goedekabels.nl?
  Je mag je product binnen 30 dagen retourneren
  Gratis verzending vanaf € 30,- (daaronder slechts € 3,95)
  Bij Goedekabels.nl hebben we alleen écht goede kabels
  Betaal zoals jij wilt, zowel vooraf als achteraf

Omschrijving

Deze OM4 glasvezel heeft een maximale doorvoersnelheid van 100 Gbit (100.000 Mbit). Aan beide zijden van deze OM4 fiber zit een LC connector voor de aansluiting in je switch of glasvezel module. De dikte van 2.8 mm maakt deze glasvezel extra stevig en minder snel breekbaar dan dunnere varianten, daardoor heeft deze glasvezel een buig-radius van 56 mm.

Maximaal 100 Gbit

Een OM4 glasvezel is geschikt voor een maximale doorvoersnelheid van 100 Gbit over een lengte van 150 meter. Als de afstand langer wordt gaat de snelheid naar beneden tot zo'n 10 Gbit over een afstand van 500 meter.

Productdetails
Type:
Glasvezel
Versie:
OM4
Ader:
50 µ fiber
Connector A zijde:
LC UPC male
Connector B zijde:
LC UPC male
Max. snelheid:
100.000 Mbit
Golflengte:
850nm
Artikelcode:
LC-LC-OM4-10
EAN code:
4040849959394
1 ander product in dezelfde categorie: